Permanentní prodlužování řas je revoluční technika prodlužování a zhušťování přírodních řas. Umělé řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy, proto působí naprosto přirozeně. Jedná se o velmi rentabilní a žádanou službou v kosmetických a kadeřnických salonech. Propůjčí dlouhé, natočené, husté a přirozené řasy.

images (35)

HISTORIE PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Řasy hrály v průběhu celé historie velkou roli a to nejen z funkčního hlediska. Krásné ženské řasy vždy přitahovaly pozornost, proto postupně přicházely nové a nové techniky jejich zkrášlení a zvýraznění. Přestože prodlužování řas se datuje začátkem 20.století, jejich základy položily již u staré civilizace, jejichž ženy vynalezly mnohé triky a způsoby zvýraznění a prodloužení řas.

Ve sterém Římě ženy používaly ke zvýraznění řas směs rozdrcené tuhy a vody.

Ve starém Řecku a Egyptě si ženy ke krásným řasám dopomáhaly pálením speciálních tyčinek a z toho získávaly uhlíky.

Ženy na východě používaly antimon.

Boom v prodlužování řas odstartovalo 20.století a jeho Hollywoodské hvězdy. Promítací plátno si žádalo dlouhé a přepychové řasy, které upoutávaly pozornost miliónů diváků. Zde se zrodila myšlenka prodlužování řas pomocí plastových třásní. Tyto třásně byly nalepeny na nit a tato konstrukce se přilepila na oční víčko. Tyto umělé řasy působily velmi nepřirozeně a i jejich trvanlivost se počítala na hodiny. Prodlužování řas bylo velmi finančně náročné a proto bylo výsadou filmových hvězd.

Roky plynuly a na prodlužování řas se pomalu zapomnělo. S nástupem 50.let opět prodlužování řas ožívá, zejména díky herečkám jako Sofia Loren a Doris Day. Od té doby se objevují nové techniky a materiály.

Královstvím prodlužování řas se stalo Japonsko, kde se v roce 2006 zrodila myšlenka prodlužování technikou řasa k řase. To byl skutečný skok kupředu v celé historii prodlužování řas. Tato revoluční technika propůjčuje naprosto přirozené a dlouhotrvající prodloužení řas. Řasy jsou z lehkého hypoalergenního materiálu, který připomíná norkovou srst. Prodlužování technikou řasa na řasu se stalo velmi populární službou, která je nyní žádaná po celém světě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

.c-slider .slide-content {height:auto;}