Permanentní prodlužování řas je revoluční technika prodlužování a zhušťování přírodních řas. Umělé řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy, proto působí naprosto přirozeně. Jedná se o velmi rentabilní a žádanou službou v kosmetických a kadeřnických salonech. Propůjčí dlouhé, natočené, husté a přirozené řasy.

images (35)

HISTORIE PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Řasy hrály v průběhu celé historie velkou roli a to nejen z funkčního hlediska. Krásné ženské řasy vždy přitahovaly pozornost, proto postupně přicházely nové a nové techniky jejich zkrášlení a zvýraznění. Přestože prodlužování řas se datuje začátkem 20.století, jejich základy položily již u staré civilizace, jejichž ženy vynalezly mnohé triky a způsoby zvýraznění a prodloužení řas.

Ve sterém Římě ženy používaly ke zvýraznění řas směs rozdrcené tuhy a vody.

Ve starém Řecku a Egyptě si ženy ke krásným řasám dopomáhaly pálením speciálních tyčinek a z toho získávaly uhlíky.

Ženy na východě používaly antimon.

Boom v prodlužování řas odstartovalo 20.století a jeho Hollywoodské hvězdy. Promítací plátno si žádalo dlouhé a přepychové řasy, které upoutávaly pozornost miliónů diváků. Zde se zrodila myšlenka prodlužování řas pomocí plastových třásní. Tyto třásně byly nalepeny na nit a tato konstrukce se přilepila na oční víčko. Tyto umělé řasy působily velmi nepřirozeně a i jejich trvanlivost se počítala na hodiny. Prodlužování řas bylo velmi finančně náročné a proto bylo výsadou filmových hvězd.

Roky plynuly a na prodlužování řas se pomalu zapomnělo. S nástupem 50.let opět prodlužování řas ožívá, zejména díky herečkám jako Sofia Loren a Doris Day. Od té doby se objevují nové techniky a materiály.

Královstvím prodlužování řas se stalo Japonsko, kde se v roce 2006 zrodila myšlenka prodlužování technikou řasa k řase. To byl skutečný skok kupředu v celé historii prodlužování řas. Tato revoluční technika propůjčuje naprosto přirozené a dlouhotrvající prodloužení řas. Řasy jsou z lehkého hypoalergenního materiálu, který připomíná norkovou srst. Prodlužování technikou řasa na řasu se stalo velmi populární službou, která je nyní žádaná po celém světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

.c-slider .slide-content {height:auto;}